| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 500 وات |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC 28V |
| مصرف برق | 2400W |
|---|---|
| وزن میزبان | 86 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام محصول | ماژول LDMOS LORA |
| فرکانس | 720-1020MHz |
| ولتاژ | 28-32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1.2 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 2100-2800 هرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 900 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| اندازه | 20X10X5 سانتی متر |
| به دست آوردن | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| رنگ | آبی، سیاه، سفید، نقره ای / طلایی، طلایی |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| ساعت کاری | نامحدود |
| محدوده فرکانس | 1420-1470 مگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 12-20 ولت |
| قدرت ماشه ورودی | حداقل: 3dBm حداکثر: 27dBm |
| عرضه فعلی | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| اندازه پوسته | 117*58*16 (میلی متر) |