| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 700-1000 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 5150-5350 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | ۴۰۰ تا ۷۰۰ مهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
|---|---|
| وزن | 25 کیلوگرم |
| ابعاد | 510 × 430 × 350 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| تعداد آنتن | 3 |
| به دست آوردن | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| رنگ | مشکی |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |
| ماژول های Jammer | 6 |
|---|---|
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن و ابعاد | 25 کیلوگرم، 510×430×350 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| وزن | 7 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |