| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| نام محصول | ماژول پارازیت |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 111.7 * 37.3 * 19.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5700-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام محصول | ماژول ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| حداکثر توان خروجی | 47dbm |
| فرکانس و توان | 400-700MHx 100W |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| مدولاسیون داخلی | فرکانس پرش FM |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| کانکتور DC | DW9 |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |