| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1550-1620MHz |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 2400-2500MHz |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 200 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 200 وات |
| فرکانس | 2.4G 2400-2485MHz |
| ضمانت کیفیت | 12 ماه |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 150W-200W |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 860-930 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |