| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1550-1620MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| Kalite Garantisi | 12 Ay |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 860-930MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |