| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| به دست آوردن | 50±1.0dB |
|---|---|
| تاخیر زمانی | < 1μs |
| دمای عملیاتی | -20 تا +80 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 50±1dBm |
| ابعاد | 175 × 164 × 60 میلیمتر (طول × عرض × ارتفاع) |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 109.5 * 28.5 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 6700-6900 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |