| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1550-1620Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 2400-2500Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 5725-5850Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 200W |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 200W |
| Frequency | 2.4G 2400-2485MHz |
| Quality Warranty | 12 Months |
| Delivery Time | 5-8 days |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 150W-200w |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 860-930Mhz |
| Working Voltage | DC 24-28V |
| Size | 125*60*20 Mm |