| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| قدرت | AC220V-AC240V |
|---|---|
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| وزن خالص | ≤3.8 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| بعد | 324mm x 295mm x 92mm |
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد ~ 60+ درجه سانتی گراد |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| ابعاد | 324mm x 295mm x 92mm |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| وزن خالص | ≤4 کیلوگرم |
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| بعد | 324mm x 298mm x 86mm |
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد ~ 60+ درجه سانتی گراد |