| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| وزن خالص | ≤3.8 کیلوگرم |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش ارتفاعی | 9 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | 4/4 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤3.8 کیلوگرم |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد ~ +55 درجه سانتیگراد |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| پوشش آزیموت | ≥ 90 درجه (تک پانل) / 180 درجه (دو پانل) |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |