| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
| Voeding | AC 220V |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur en opslagtemperatuur | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |