| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤ 50 کیلوگرم |
| بعد | 500 میلی متر × 410 میلی متر × 205 میلی متر |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| محدوده تشخیص | ≥ 3.5km (DJI Phantom RCS≈0.01m²) |
| دقت فاصله | ≤ 10 متر |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند X |
|---|---|
| محدوده تشخیص | ≥ 3.5km (DJI Phantom RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 150 متر |
| مصرف برق | ≤ 240W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| محدوده فرکانس پارازیت | باندهای 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز، GNSS |
|---|---|
| دامنه موثر | تا 2 کیلومتر (بسته به مدل) |
| منبع تغذیه | AC/DC با گزینه های پشتیبان باتری |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| انطباق | مطابق با استانداردهای نظارتی بین المللی |
| قدرت خروجی کل | 70 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 120 وات |
| وزن | 2.8 کیلوگرم (محصول)، 5 کیلوگرم (بسته بندی) |
| اندازه | 660*290*50mm |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| توان کل | 160 وات |
|---|---|
| میانگین توان خروجی | 47dbm |
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | AC 110-240V، DC 24V |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ارتفاع تشخیص | 0 ~ 1200 متر |
|---|---|
| فاصله تشخیص FPV | ≥1.5km (پشتیبانی از مشاهده ویدیوی آنالوگ بلادرنگ) |
| زمان تشخیص | ≤5 ثانیه |
| مصرف برق تشخیص | ≤100w |
| زمان پاسخگویی | ≤3 ثانیه |