| İsim | Anti UAV sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| İsim | Drone Algılama cihazı |
|---|---|
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama Mesafesi | 1-2km |
| Algılama frekans bandı | 300MHz - 6200MHz |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Yeri belirlenebilen drone modelleri | Dji Mavic, Air, Mini, Fpv, Avata Serisi |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 900M, 1,2G, 2,4G, 5,2G, 5,8GHz |
| Algılama Aralığı | 1-10km yarıçap (ortama ve drone modeline göre değişir) |
| Algılama yenileme süresi | 4-6 saniye (ortama ve drone modeline göre değişir) |
| Boyutlar | 520mm × 415mm × 224mm ±2mm (kutu kapalı) |
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤20m (TDOA), ≤5m (çözünürlük) |
| Yem Sinyal Türleri | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| İsim | Drone Algılama cihazı |
|---|---|
| Kimlik Türleri | DJI, Autel, Hubsan ve FPV yarış uçağı ve DIY dronları gibi ana akım dronları destekler |
| Algılama Aralığı | Ana akım dronlar için ≥10 km, FPV dronları için ≥2 km |
| pil ömrü | ≥6 saat (ana ünite) |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10 m |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| İsim | Anti drone tespit sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İsim | Drone Tespit Sistemleri |
|---|---|
| Drone türlerinin tespiti ve tanımlanması | DJI serisi dronlar, FPV'ler, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello dronları vb. |
| Algılama frekans bandı | 900MHz,1,2GHz,1,4GHz, 2,4GHz,5,2GHz,5,8GHz |
| Algılama ve konumlandırma mesafesi | 1~10km |
| Tespit yüksekliği | 0m~1000m |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| İsim | Drone tespit radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |