| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| دمای کار و دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتی گراد ~ 55+ درجه سانتی گراد / -40 درجه سانتی گراد ~ 65+ درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| قدرت | AC220V-AC240V |
|---|---|
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ابعاد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| تشخیص همزمان | ≥ 30 پهپاد |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |