| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| سایز تقویت کننده | 9.7 × 5.2 × 1.1 سانتی متر |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 500×500×200 میلیمتر (L×W×H) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-100 کیلومتر |
| نام | جعل پهپاد |
|---|---|
| حالت کنترل | پشتیبانی از بازدارندگی جهت دار هواپیماهای بدون سرنشین با توان خروجی -70 دسی بل تا 20 دسی بل |
| تنظیم قدرت | افزایش گامی 1 دسی بل |
| دامنه موثر | > 20-30 کیلومتر (خط دید) |
| زاویه پوشش کلاهبرداری | افقی 0-360 درجه، عمودی -90 درجه تا +90 درجه |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| نام | تکرار کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |