| Częstotliwość wykrywania | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg detekcji | >500m-5km |
| Kąt detekcji | 360° |
| Dokładność pozycjonowania | ≤20m (TDOA), ≤5m (rozdzielczość) |
| Typy sygnałów wabika | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Temperatura pracy | -22°C do +70°C |
|---|---|
| Waga | 22 kg |
| Rozmiar | 50*300*100mm (szerokość wspornika: 10cm) |
| czas ładowania | 3-4 godziny (wbudowana bateria litowa) |
| Użyj czasu | 45-70 minut |
| Nazwa | Utrudniacz sygnału drona |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Funkcjonować | Wykrywanie + śledzenie + zakłócanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | Azymut 360 stopni; pełna przestrzeń powietrzna |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Kierunek | Dookólny 360 stopni |
| Rozmiar jednostki głównej | 280×180×90mm (bez anten) |
| Długość anteny | 500 mm |
| temperatura otoczenia | -40 ℃ do +55 ℃ |
| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Czas pracy | 40 minut |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Nazwa | Broń przeciw dronom |
|---|---|
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Nazwa | Urządzenie przeciw dronom |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Wymiary urządzenia | 513 mm × 462 mm × 233 mm |
| Waga urządzenia | 40 kg |
| Woltaż | AC110V lub 220-240V/DC 24V-27V |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Używanie na zewnątrz | System przeciw UAV / licznik dronów / zakłócacz dronów |