| Całkowita moc wyjściowa | 70 W |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 120 W |
| Waga | 2,8 kg (produkt), 5 kg (opakowanie) |
| Rozmiar | 660*290*50mm |
| Moc wyjściowa | 37dBm |
|---|---|
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 24V, 8A (120 minut ciągłej pracy) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Nazwa | Zagłuszacz dronów przeciw Uav |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do +55 ℃ |
| Zużycie energii | 55 W. |
| Wymiary | 277×80×51mm |
| Nazwa | zakłócacze sygnału drona |
|---|---|
| Waga | 6,0 KG |
| Wymiary | 960×400×230 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zużycie energii | 180 W |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Nazwa | Przenośny zakłócacz sygnału drona |
|---|---|
| Zużycie energii | 240 W |
| Wymiary | 277 × 80 × 51 mm |
| Waga | 5,0 kg (jednostka), 13 kg (w opakowaniu) |
| Czas pracy na baterii | 45 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V 50 Hz |
| Maksymalna wysokość | ≤ 2500 m |
| Ocena ochrony | IP66 |
| Waga | 150 kg (łącznie z platformą chmurową i zakłócaczem) |
| Wymiary | 350×190×490mm |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Zużycie energii | 400 W |
| Zasilanie | AC90-260V, DC24-28V |
| Waga jednostki głównej | 16,8 kg |
| Wbudowana bateria | 24V10A (zapewnia 2 godziny ciągłej pracy) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | >1500 metrów (do 2000m dla standardowych UAV) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 785×268×91mm (bez anten) |
| Waga | 6 KG |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Zużycie energii | 1000 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V, DC24-28V |
| Masa silnika głównego | 45 kg |
| Poziom ochrony | IP40 |
| Zakres napięcia zasilania | 9-36v |