| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤20m (TDOA), ≤5m (resolutie) |
| Soorten loksignalen | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Werktemperatuur | -22°C tot +70°C |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Maat | 50*300*100mm (beugelbreedte: 10cm) |
| Oplaadtijd | 3-4 uur (ingebouwde lithiumbatterij) |
| Gebruikstijd | 45-70 minuten |
| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Richting | Omnidirectioneel 360 graden |
| Grootte hoofdeenheid | 280×180×90mm (exclusief antennes) |
| Antenne lengte | 500 mm |
| omgevingstemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Anti-drone pistool |
|---|---|
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Naam | Antihommelapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Afmetingen apparaat | 513 mm × 462 mm × 233 mm |
| Apparaatgewicht | 40KG |
| Spanning | AC110V of 220-240V / DC 24V-27V |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |