| Zasięg detekcji | 1-3km |
|---|---|
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
|---|---|
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Używanie na zewnątrz | System przeciw UAV / licznik dronów / zakłócacz dronów |
|---|---|
| Znak firmowy | Wpływ |
| Zdolność produkcyjna | 100 sztuk/rok |
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Używanie na zewnątrz | System przeciw UAV / licznik dronów / zakłócacz dronów |
| Nazwa | moduł zagłuszacza dronów |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 10 W |
| Częstotliwość | 5725-5850MHz |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 250-400 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Nazwa | Systemy antydronowe |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Opcje typu anteny | Opcja anten kierunkowych lub wszech kierunkowych |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Opcje typu anteny | Opcja anten kierunkowych lub wszech kierunkowych |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Nazwa | Wzmacniacz sygnału |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1080-1360 MHz |
| Nazwa | Moduł przeciw dronom |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość robocza | 720-1020 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |