| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Waga | 35 KG |
|---|---|
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Całkowita moc wyjściowa | 600W |
|---|---|
| Waga | 35 KG |
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wymiary | 580×280×410mm |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 30%-95% |
| Moduły zakłócające | 6 |
| Opcjonalna bateria zewnętrzna | 24 V DC |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Liczba anten | 6 |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 50-300m (w zależności od gęstości sygnału) |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Bateria wewnętrzna | 24 V DC, czas pracy 2 godziny |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 320×120×430 mm (dł.×szer.×wys.) |
| Waga | 15 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Wymiary | 300×200×150 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Moc wyjściowa | 65 W. |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |