| Moduły na jednostkę | 15 |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 28V |
| Waga | 75 kg |
| Wymiary anteny zewnętrznej | 640×540×550 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 5%-95% |
| Waga | 4,3 kg (produkt), 7 kg (w opakowaniu) |
|---|---|
| Wymiary | 660×290×50mm |
| anteny paneli kierunkowych | 8dbi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | AC220V/DC24V |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Moduły na jednostkę | 11 |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Odległość ekranująca | 0 ~ 800 m |
|---|---|
| Bateria | DC48V/7A |
| Zużycie energii | 168 W |
| Waga | 7,2 kg |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Zasilanie | AC110-240V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1000 W |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 90 watów |
| Zużycie energii | 300 W |
| Numer modułu zakłócającego | 6 |
| Liczba anten | 6 |
| Częstotliwość robocza | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Wydajność odrzucania zakłóceń | Stosunek sygnału do szumu z sześcioma zakłóceniami: ≥90dB |
| Wejście napięcia roboczego | 6 ~ 33 V |
| Zużycie energii | ≤25 W |
| Temperatura przechowywania | -55°C do +70°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Waga | 35 kg |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 580×280×410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 30 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |