| Częstotliwość robocza | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
|---|---|
| Odporność na zakłócenia | Stosunek sygnału do zakłócenia pojedynczego zakłócenia: ≥105dB Stosunek sygnału do zakłócenia potrój |
| Dokładność pozycjonowania | Brak zakłóceń: Poziomo ≤1,5 m (95%), Wysokość ≤1,5 m (95%) Z zakłóceniami: Poziomo ≤10 m (95%), |
| Dokładność prędkości | ≤0,2 m/s (95%) |
| Napięcie robocze | 5-17 V |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 35 KG |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1,2 GHz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |