| Nazwa | Zagłuszacz plecaka |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-220V |
| Obszar ekranujący | 30-500M (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zużycie energii | 200 W |
| Waga | 12 kg |
| Zużycie energii | 2400 W. |
|---|---|
| Waga gospodarza | 86 KG |
| Wymiary hosta | 625×500×700 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Nazwa | urządzenie zakłócające działania dronów |
|---|---|
| Zasięg detekcji | Analiza pakietów: >3km* Cyfrowa transmisja wideo: >3km* Analogowa transmisja wideo: ≥3km* Cyfr |
| Wsparcie strategii | Tryb automatyczny, tryb ręczny |
| Zużycie energii | <1500 W |
| Zasilanie | AC 220V |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
|---|---|
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V AC, z zasilaczem sieciowym |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Stan | Nowy |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Czas pracy | 4,0 godziny |
| Waga | 1,5 kg |
| Wymiary | 160 x 105 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 105 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Czas pracy | 4,0 godziny z akumulatorem Ni-Mh 12000 mAH |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy na baterii | 40 minut |
|---|---|
| Zużycie energii | 240 W |
| Waga | 40,3 kg, waga opakowania: 7 kg |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
| anteny paneli kierunkowych | 8dbi |
| Bateria | 27 V 56 Ah |
|---|---|
| Wymiary | 630×500×350mm (bez anteny) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz, (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Waga netto | 50 kg |
| Całkowita moc | 400 W |