| Kolor | Czarny |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 277 × 80 × 51 mm |
| Waga | 2 KG (urządzenie), 3,6 KG (w opakowaniu) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Osiągać | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy baterii | 40-50 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Zużycie energii | 250 W |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do +65°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Antena | 1× Antena dookólna |
|---|---|
| Zużycie energii | 200 W |
| Wymiary | 260×167×68 mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Wykrywalne typy dronów | Drony z serii DJI, drony przechodzące i drony do transmisji obrazu DIY |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 1-5 km |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 860-930 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres napięcia zasilania | 9-36v |
| Wymiary | 167 mm × 83 mm × 42 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Zakres operacyjny | 2 kilometry |
|---|---|
| Częstotliwości zagłuszania | GPS, WIFI 2,4G, 5,8G |
| Systemy docelowe | UAV, drony, nieautoryzowane statki powietrzne |
| Aplikacja | Bezpieczeństwo, wojsko, ochrona infrastruktury krytycznej |
| Gwarancja | 1 rok |
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Zużycie energii | 240 W |
|---|---|
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Czas pracy na baterii | 45 minut |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna: 24V, 5000mAh; lub Bateria zewnętrzna |