| Moduły zakłócające | 6 |
|---|---|
| Skoczek | 1/2 Superelastyczny kabel koncentryczny |
| Zakres zagłuszania | 50-300 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga i wymiary | 25 kg, 510 × 430 × 350 mm |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Waga | 65 KG |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | 12 V 1 A, 11 V-36 V/1,5 A |
|---|---|
| Zużycie energii | 1200 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Nazwa | 8 Zakłócacz antenowy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 50-150 metrów |
| Rozmiar produktu | 600 x 350 x 95 mm (bez anten) |
| Waga produktu | Około 15kg |
| Moc wyjściowa | Łącznie 150 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 220 W |
|---|---|
| Rozmiar ciała | Korpus 45*35*25 CM (antena 6*2 CM) |
| Masa ciała | 25,0 kg |
| Temperatura pracy | -20℃~75℃ |
| Wilgotność robocza | 35~95% |
| Promień ekranujący | 0,5-1,5 metra |
|---|---|
| Efekt ekranowania | > 80% |
| Kąt ekranowania | Poziomo 90° / Pionowo 90° |
| Waga produktu | 0,6 kg |
| Wymiary produktu | 142*74*29mm |
| Nazwa | Blokery sygnału dronów |
|---|---|
| Waga gospodarza | 2 kg |
| Środowisko pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Ilość baterii | 2 jednostki |
| Całkowita moc wyjściowa | 30 W |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 178×77×36,5 mm (bez anteny) |
| Waga netto | 0,8 kg |
| Całkowita moc | 10 W |
| Promień ekranujący | 20-100 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Waga | 3,36 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 16 watów |
| Zasilanie | AC100-240V, DC 12V |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
| Waga | 250G |