| Wymiary | 191×88×42mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,35 kg |
| Całkowita moc | 30dBm/1W |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Promień zakleszczenia | 5-20 metrów (w zależności od siły sygnału otoczenia) |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
|---|---|
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Waga netto | 16 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 550 x 450 x 300 mm |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Wymiary | 350 × 278 × 98 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Zakres temperatur | -20 do +55°C |
| Waga netto | 7,0 kg |
|---|---|
| Wymiary | 238 mm (szerokość) × 60 mm (wysokość) × 395 mm (długość) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Promień ekranujący | 5-50 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Kolor | Czarny |
| Moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Wymiary | 346×116×60 mm |
| Waga | 4,0 KG |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W (2,5 W na pasmo) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5-30 metrów |
| Rozmiar produktu | 320×240×60mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
|---|---|
| Waga | 250G |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Anteny | 2 zewnętrzne anteny dookólne |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Rozmiar opakowania | 25×24×8cm |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Zasilanie | Zasilacz 50–60 Hz AC (110–240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 24 V/5200 mAh |
| Wymiary | 200x133x66mm (bez anteny) |
| Całkowita moc | 37 W. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |