| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Waga brutto | 7kg na komplet |
|---|---|
| Wymiary pudełka | 470×420×115mm |
| Czas pracy | 365 dni ciągłej pracy |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Zasilanie | Wejście AC 100-240 V do DC 12 V |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Zużycie energii | 200 W |
| Waga | 7 kg |
| Rozmiar | 400×288×155 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Promień zakleszczenia | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
|---|---|
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 35 KG |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Typ | Lokalizator GPS, kontrola częstotliwości, zakłócacz UAV |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy, 2 lata, 12 miesięcy, 3 lata, 1 rok |
| zapasowa bateria | 500mAh, bateria litowa, DC7.4V/850MA |
| Kolor | czarny, biały |
| Temperatura pracy | -20° do 65° C |
| Gwarancja | 12 miesięcy od daty dostawy |
|---|---|
| Wymiary | 156×83×48mm (bez anten) |
| Waga netto | 1,2 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (110–240 V AC na 12 V DC) i ładowarka samochodowa DC 12 V |
| Nazwa | Zagłuszacz sygnału Wi-Fi |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 80 x 40 x 185 mm |
| Waga | 0,7 kg |
| Częstotliwość | 5,8 GHz i 2,4 GHz, 3 pasma (1 W na pasmo, łącznie 3 W) |
| Zasilanie | AC220V lub DC48V |
|---|---|
| Waga | 45 kg |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Moduły na jednostkę | 11 |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |