| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V |
| Moc wyjściowa | 915 W |
| Waga | 75 kg |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Zasilanie | AC110-240V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1000 W |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Waga | 35 kg |
| Bateria | 4000mA/H Wbudowany z zasilaczem AC (DC12V) |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 650g |
| Wymiary | 126x76x35mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |
| Anteny | 5 sztuk zewnętrznych anten dookólnych |
| Czas ładowania | Około 4 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Używać | Motoryzacyjny, ręczny |
| Funkcjonować | Śledzenie GPS, monitorowanie paliwa/temperatury, przycisk paniki SOS, zabezpieczenie przed zakłóceni |
| Rozmiar | 630 × 500 × 350 mm (bez anteny) |
| Pasmo GSM | Czterozakresowy, GSM/UMTS, 850/900/1800/1900 MHz |
| Wymiary | 400×288×155 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Liczba anten | 7 |
| Zakres zagłuszania | 10-60 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Czas pracy | 40 minut |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary urządzenia | 126x76x35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |