| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 602 x 428 x 272 mm |
| Zasilanie | AC 110-220 V / DC-48 V |
| Zakres wilgotności | 30%-95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20M (sygnał komórkowy ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V 4500 mAh, 1,5–3 godziny pracy po 3 godzinach ładowania |
| Wymiary | 170×100×50 mm (255mm z antenami) |
| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 17 x 7,1 cm |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Promień ekranujący | Do 30 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Zużycie energii | 25 W |
| Waga | 65 KG |
|---|---|
| Wymiary | 720×490×240mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od lokalnej gęstości sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Wilgotność | 30%-60% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Moc wyjściowa | 500 W |
| Waga | 47 kg |
| Obszar zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Wymiary | 90×40×23mm |
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Zasilanie | Zapalniczka samochodowa 12V-24V DC |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
|---|---|
| Waga | 950g |
| Wymiary | 90x38x156mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 10-30M w zależności od siły sygnału |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Zużycie energii | 30 W |
| Waga | 2,8 kg |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Nazwa | Przenośne blokady telefonów komórkowych |
|---|---|
| Waga urządzenia | 1500g |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Woltaż | AC100-240V DC12V |
| Bateria | Wbudowany 4000mA/h |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Czas pracy | 1-2 godziny |