| Wejście zasilania | AC 110-240V |
|---|---|
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar opakowania | 450×430×150 mm |
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 165×96×46mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Waga | 30 kg |
| Wymiary | 520 × 300 × 190 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Skoczek | 1/2 Superelastyczny kabel koncentryczny |
| Zakres zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 950g |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Zakres zagłuszania | 10-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Całkowita moc wyjściowa | 18 Wattów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Waga | 3 KG |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Rozmiar | 363*137*42mm |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Maksymalna moc | 50 W |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar | 370×140×51mm |
| Wymiary | 388 x 145 x 55 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 47x27x13cm |
| Waga netto | 3 KG |
| Całkowita moc | 46 W. |
| Promień ekranujący | 20-60 metrów przy -75dBm |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 20W |
| Waga | 3,5 kg |
| Zakres zagłuszania | Promień 2-50 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Anteny | Zewnętrzne anteny dookólne |
| Całkowita moc wyjściowa | 8 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V, DC 5 V/8 A |
| Ciśnienie powietrza | 86-106 kPa |
| Waga | 1.56 kg |
| Wejście zasilania | AC 110V-240V |