| Waga i wymiary | 10 kg, 45×30×15 cm (opakowanie: 55×34×21,5 cm) |
|---|---|
| Źródło zagłuszania | Technologia skanowania częstotliwości |
| Zakres zagłuszania | 20-100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Skoczek | Superelastyczny kabel koncentryczny 7D-FB |
| Zużycie energii | 250 W |
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Wymiary | 320 (dł.) × 270 (szer.) × 110 (wys.) mm (bez anteny) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-25 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
| Zużycie energii | 200 W |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Zakres zagłuszania | 10–80 metrów, w zależności od lokalnej siły sygnału |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz |
|---|---|
| Całkowita moc | 70 W |
| Promień ekranujący | 20-80 metrów przy -75dBm |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 19V |
| Zużycie energii | 45 watów |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 5 - 40 metrów |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Waga | 16 kg |
| Wymiary | 40×38×32 cm |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do +55 ℃ |
| Źródło zagłuszania | Technologia skanowania częstotliwości |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 45×30×25cm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-100 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga brutto | 3,6 kg |
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Wymiary | 350 × 278 × 98 mm |
| Rozmiar | 25 x 17 x 7,1 cm |
|---|---|
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Promień ekranujący | Do 30 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Zużycie energii | 25 W |
| Kompletne akcesoria | Cztery anteny, kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania, uchwyt stały |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
|---|---|
| Zasilanie | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Promień zakleszczenia | 1-10 metrów |
| Waga | 0,24 kg |
| Wymiary | 97×48×18mm |