| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 9,5 cm * 1,9 cm * 4,5 cm |
| Efektywny zakres | 1-5 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Zasilanie | AC 100-240V, 50-60Hz |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Waga urządzenia | 150G |
| Rozmiar urządzenia | 20 mm × 30 mm × 38 mm |
| Promień zakleszczenia | Do 1-15 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Częstotliwości zagłuszania | 1500 ~ 1600 MHz, 1220 MHz-1230 MHz |
| Całkowita moc wyjściowa | 35 W. |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 2-70 metrów (w zależności od siły sygnału w okolicy) |
| Układ chłodzenia | 4 wewnętrzne wentylatory chłodzące |
| Zasilanie | Wejście AC100-240V do DC12V |
| Wymiary | 470×420×115mm |
| Nazwa | Blokada sygnału Wi-Fi |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Cechy2 | Weryfikacja hałasu otoczenia |
| Waga | 45 g/sztuka, ≤ 45 kg (6 kanałów), 30 g |
| Moc | 150 mA,Dostępne przy napięciu 12 V–24 V DC |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zakres zakłóceń (promień) | 2 - 40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210*170*50mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 12,5 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Czas pracy | 2,5 godziny |
| Bateria | Bateria Ni-Mh 16000mAh |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Całkowita moc | 70 W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Całkowita moc | 12 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 5 V, prąd elektryczny: 12 A |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Rozmiar | 21*17*6cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 120 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 11 KG |
| Wymiary | 45×30×15 cm |