| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 40 minut |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiary | 145 x 95 x 45 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 210×130×46mm (bez anteny) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
| Całkowita moc | 28W |
| Promień ekranujący | 5-50 metrów przy -75dBm (w zależności od siły sygnału) |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Czas pracy | 2,0 godziny, akumulator Ni-Mh 8000 mAH |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiary | 145 x 95 x 45 mm |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Waga | 4,5 kg |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Rozmiar | 510*380*9,5mm |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
| Ciągłe działanie | Ponad 3 godziny |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Waga brutto | 1,35 kg |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
|---|---|
| Antena | 2 anteny dookólne |
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Waga | Około 0,25 kg na jednostkę |
| Wymiary | 90×40×23mm |
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 105 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 320×120×430 mm (dł.×szer.×wys.) |
| Waga | 15 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| Waga netto | 2,2 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 28W |
| Promień ekranujący | 2-25 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 200×133×66mm (bez anteny) |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Waga | 35 kg |