| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 210×130×46mm (بدون آنتن) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| توان کل | 28 وات |
| شعاع محافظ | 5-50 متر در -75dBm (بستگی به قدرت سیگنال دارد) |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر |
| زمان کار | 2.0 ساعت، باتری Ni-Mh باتری 8000 میلی آمپر ساعت |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| وزن | 4.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| اندازه | 510*380*9.5 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
| عمل مداوم | بیش از 3 ساعت |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| وزن ناخالص | 1.35 کیلوگرم |
| توان خروجی | 33dBm |
|---|---|
| آنتن | 2 آنتن Omni |
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم در هر واحد |
| ابعاد | 90×40×23 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 160 × 105 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر (-75dBm@آنتن های همه جهت) |
| گارانتی | 1 سال |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| وزن خالص | 2.2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 28 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| وزن | 35 کیلوگرم |