| Światło wskaźnikowe | Zielone światło sygnalizacyjne |
|---|---|
| Kolor nadwozia | Biały |
| Waga netto | 11 gramów |
| Wymiary | 73,3 mm (dł.) × 30,3 mm (szer.) × 9,3 mm (wys.) |
| Temperatura pracy | -25°C do 55°C |
| Waga netto | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Zasilanie | Napięcie stałe 5 V, 0,5 A |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 3-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 66 mm × 23 mm × 10 mm |
| Waga | 50G |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Wymiary | 335 × 238 × 60 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Całkowita moc | 70 W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
|---|---|
| Czas pracy | Ponad 120 minut z wbudowaną baterią 7,4 V/10000 mAh |
| Promień zakleszczenia | 2-20 metrów |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar produktu | 165 x 93 x 46 mm (bez anten) |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15 mm (dł.×szer.×wys.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Osiągać | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Bateria | Wbudowany 4000mA/h |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Waga | Około 0,25kg |
| Wymiary | 90 × 40 × 23 mm |
| Antena | 2 anteny dookólne |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Gwarancja | 1 rok od daty wysyłki |
| Wymiary urządzenia | 113 × 60 × 31 mm |
| Czas pracy baterii | 1-2 godziny przy pełnym naładowaniu |