| Czas pracy na baterii | 45 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 240 W |
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
|---|---|
| Waga | 250G |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Promień zacięcia | 2-60 metrów (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V do DC28V |
| Waga produktu | Około. 3,0 kg |
| Rozmiar produktu | 210x133x85 mm (bez anteny) |
| Czas pracy | Wbudowana bateria |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
| Waga | 250G |
| anteny paneli kierunkowych | 8dbi |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 90 W. |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Zużycie energii | 140 W |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
| Zużycie energii | 140 W |
|---|---|
| Waga | 4,3 kg (waga opakowania: 7 kg) |
| Rozmiar | 660×290×50mm |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Włącz/wyłącz | 3 niezależne przełączniki dla każdego pasma |
| Zużycie energii | 350 W |
|---|---|
| Wymiary | 490×340×90mm |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Wzmocnienie anteny panelowej kierunkowej | 5,8G>12dBi, 2,4G>10dBi, 1,5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 165×96×46mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +50°C |
| Waga urządzenia | 880 g |
| Rozmiar urządzenia | 145 mm × 83 mm × 52 mm |
| żywotność baterii | 1-2 godziny |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Rozmiar opakowania | 25×24×8cm |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |