| زمان کار باتری | 45 دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 240 وات |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| جم شعاع | 2-60 متر (بسته به قدرت سیگنال در منطقه داده شده) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V به DC28V |
| وزن محصول | تقریبا 3.0 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 210x133x85mm (بدون آنتن) |
| زمان کار | باتری داخلی |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| وزن | 250 گرم |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
|---|---|
| کل توان خروجی | 90W |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| مصرف برق | 140 وات |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
| مصرف برق | 140 وات |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم) |
| اندازه | 660×290×50mm |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| روشن / خاموش | 3 سوئیچ مستقل برای هر باند |
| مصرف برق | 350 وات |
|---|---|
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| افزایش آنتن پانل جهت دار | 5.8G>12dBi، 2.4G>10dBi، 1.5G>8dBi، 900M>5dBi، 433M>3dBi |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| ابعاد | 165×96×46mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/10000mAh |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 50+ درجه سانتیگراد |
| وزن دستگاه | 880 گرم |
| اندازه دستگاه | 145mm × 83mm × 52mm |
| عمر باتری | 1-2 ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| باتری داخلی | 7.4V/10000mAh |
| توان کل | 8.4 وات |
| اندازه بسته بندی | 25×24×8 سانتی متر |
| شارژر ماشین | DC12V IN |