| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| نام | مسدود کننده فرکانس تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 220×202×60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| خروجی برق RF | 3 وات |
| ابعاد | 126mm x 76mm x 35mm (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC-12V DC) |
| باتری | 7.4 ولت 4700 میلی آمپر ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| اندازه بسته | 480*115*100mm |
|---|---|
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 20 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC24V) |
| باتری داخلی | 24V4Ah |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| آداپتور | آداپتور AC (DC12-24V) |
| باتری | 4300 میلی آمپری داخلی |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| محدوده جنجال | 10-30 متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 4.9 کیلوگرم (دستگاه)، 6.5 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| مصرف برق | 350 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان اجرای باتری | 60 دقیقه |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 580×280×410 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |