| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Kierunek | Dookólny 360 stopni |
| Rozmiar jednostki głównej | 280×180×90mm (bez anten) |
| Długość anteny | 500 mm |
| temperatura otoczenia | -40 ℃ do +55 ℃ |
| Promień zakleszczenia | 2-3 kilometry |
|---|---|
| Zużycie energii | 300 W |
| Waga jednostki głównej | 22 kg |
| Wymiary | 446×316×150mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Zakres ekranowania | Promień 300-500 metrów (-75dBm, w zależności od odległości stacji bazowej na otwartej przestrzeni) |
|---|---|
| Typy zakłócanych sygnałów | CDMA: 2,4G, 2,4G, 5,8G, GPS L1, 433 MHz, 915 MHz |
| kanały wyjściowe | 6 niezależnych kanałów wyjściowych |
| Gwarancja | 36 miesięcy, 2 lata, 12 miesięcy, 3 lata, 1 rok |
| Kolor | czarny, biały |
| Nazwa | Przenośne blokady telefonów komórkowych |
|---|---|
| Waga urządzenia | 1500g |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Woltaż | AC100-240V DC12V |
| Nazwa | Zagłuszacz dronów Wi-Fi |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | -10℃ do +50℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤80% |
| Zużycie energii | ≤360 W |
| Bateria | Wbudowany akumulator standby 24V, 33AH zapewnia 90-120 minut pracy |
| Nazwa | Zakłócacz ochrony konwoju |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ ~ +60℃ |
| Wilgotność | 5% ~ 90% |
| Sprawa Pelikana | Model 1440, waga 30kg |
| Czas pracy na baterii | Około 1 godziny |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Waga brutto | 60 kg |
| Rozmiar opakowania | 800*700*600mm |
| Zasilanie | 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anten) |
| Waga netto | 1kg |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Metoda ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 135 W |
| Odległość zagłuszania | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Czas pracy na baterii | 40 minut |
| Waga | 4,35 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 90 watów |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wymiary | 320×120×430mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-200 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |