| Naam | Draagbare GPS-jammer |
|---|---|
| Storingfrequenties | 1500 ~ 1600 MHz |
| Jamming straal | Tot 1-15 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Stroomaanpassingsbereik | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 °C tot +60 °C |
| Uitgangsfrequentie | 1560-1580 MHz |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 25 mm |
| Interceptiebereik | 1-5 meter radius in voertuigen (met antenne) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Stroombron | DC12V, 100mA |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 dBm ± 2 dBm |
|---|---|
| Effectief bereik | 3-10M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 50 g |
| Afmetingen | 66 mm × 23 mm × 10 mm |
| Antenne | Intern omnidirectioneel |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Gewicht | 1,8 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bedrijfstijd | 3 uur na volledige lading |
| Voeding | AC-adapter (AC110-240V) of DC12V |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 50 minuten |
| Naam | Draagbare 5G-stoorzender |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 53 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC 100-240V of 12V autolader |
| Uitgangsvermogen | 1W per band, totaal 21W |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 9,5 cm * 1,9 cm * 4,5 cm |
| Effectief bereik | 1-5 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz |