| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Waga | 800G |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Efektywny zakres | 2-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Waga | 800G |
| Efektywny zakres | 2-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Opcje mocy | Zasilacz sieciowy (DC12V) i wbudowany akumulator |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Bateria | 7,4 V/8000 mAh, ponad 2,5 godziny ciągłej pracy |
|---|---|
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wymiary | 156×83×48mm (bez anten) |
| Promień ekranujący | 2-25 metrów w zależności od siły sygnału |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (110-240 V AC na 12 V DC) lub ładowarka samochodowa DC 12 V |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary | 126x76x35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Moc wyjściowa | 125 W |
|---|---|
| Wymiar | 410 x 240 x 100 mm |
| Waga | 6 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wentylatory chłodzące | 3PCS |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
|---|---|
| Rozmiar urządzenia | 113×60×31mm |
| Waga netto | 0,275 kg |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
| Czas baterii | 90 minut |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Waga brutto | 20G |
| Wymiary opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5-95% |
| Temperatura przechowywania | -50°C do +60°C |
| Rozmiar opakowania | 25×24×8cm |
|---|---|
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V/10000 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Waga urządzenia | 800 gr |
|---|---|
| Rozmiar urządzenia | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
|---|---|
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |