| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
|---|---|
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| شعاع محافظ | 20-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال متفاوت است) |
| توان کل | 10 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه از تاریخ تحویل |
|---|---|
| ابعاد | 156×83×48 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| وزن خالص | 1.2 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (110-240 ولت AC به 12 ولت DC) و شارژر اتومبیل DC12 ولت |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| استفاده کنید | تلفن همراه، کارت اعتباری، خودرو/خودرو/خودرو/موتور سیکلت/دوچرخه برقی/اسکوتر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
| وزن ناخالص | 1.35 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | بیش از 3 ساعت |
| وزن ناخالص | 1.35 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| باتری | داخلی 7.4V/8000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 3500 میلی آمپر ساعت؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| مصرف برق | 55W |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 140 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد) 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 660 × 290 × 50 میلی متر |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |