| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220x202x65mm |
| Anteny | 5 sztuk zewnętrznych anten dookólnych |
| Czas ładowania | Około 4 godzin |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 4W |
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Anteny | 8 zewnętrznych anten dookólnych |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Bateria wewnętrzna | 24 V DC, czas pracy 2 godziny |
| Moc wyjściowa | 10 W |
|---|---|
| Waga | 2,0 kg |
| Wymiary | 195×102×48mm (bez anteny) |
| Promień ekranujący | 10-25 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Układ chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium z 3 wbudowanymi wentylatorami chłodzącymi |
| Czas pracy na baterii | 45-70 minut |
|---|---|
| Zużycie energii | 192W |
| Waga | 4,3 KG (urządzenie), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 700*680*30mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Moc wyjściowa | 13W |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 6 KG |
| Wymiary | 125×30×12cm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/28 V DC) z opcjonalną ładowarką samochodową DC12V na DC28V |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 25,2 V/5200 mAh, około 60 minut ciągłej pracy |
| Wymiary | 210*133*85mm (bez anteny) |
| Waga netto | 2,5 kg |
| Całkowita moc | 70 W |
| Waga urządzenia | 290G |
|---|---|
| Rozmiar urządzenia | 95mm×48mm×17mm |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Moc | 2W |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Waga | 850g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Promień zakleszczenia | 2-20 metrów |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | AC 110-240 V do DC 12 V |
| Antena | Długość 166 mm, wzmocnienie 2,0 dBi |
| Waga | Około 1,5kg |