| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دامنه موثر | 2-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| دامنه موثر | 2-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| گزینه های قدرت | آداپتور AC (DC12V) و باتری داخلی |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| باتری | 7.4 ولت / 8000 میلی آمپر ساعت، 2.5 ساعت کار مداوم |
|---|---|
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ابعاد | 156×83×48 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| شعاع محافظ | 2-25 متر بسته به قدرت سیگنال |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (110-240 ولت AC به 12 ولت DC) یا شارژر اتومبیل DC12 ولت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| توان خروجی | 125 وات |
|---|---|
| بعد | 410 × 240 × 100 میلی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه |
| فن های خنک کننده | 3 عدد |
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
|---|---|
| اندازه دستگاه | 113×60×31 میلی متر |
| وزن خالص | 0.275 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| زمان باتری | 90 دقیقه |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| رطوبت نسبی | 5-95٪ |
| دمای ذخیره سازی | -50 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| اندازه بسته بندی | 25×24×8 سانتی متر |
|---|---|
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری | داخلی 7.4V/10000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
|---|---|
| اندازه دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |