| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC110-240V, DC 12V |
| Wymiary | 215 x 140 x 90 mm (bez anteny) |
| Wzmocnienie anteny | 2.0dBi |
| Całkowita moc | 32 W. |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
|---|---|
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Ciągłe działanie | 1,5 godziny |
| Zakres zagłuszania | Promień 3-20 metrów |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 1-2 W |
| Rozmiar | 16.5*94*45mm (bez anteny) |
| Waga | 1050G |
| Czas pracy baterii | Około 2 godzin |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Promień ekranujący | 2-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Całkowita moc | 24 W |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Efektywny zakres | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Wymiary urządzenia | 126x76x35mm (anteny nie wchodzą w skład zestawu) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Efektywny zakres | 10-30M (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 90x38x156mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Styl | Moda, torba ze sznurkiem, opaska na szyję, zaczep na ucho, niestandardowy woreczek zakłócający/bloku |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Waga | 950g |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Waga netto | 1kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |