| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 5700-5850 MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Nazwa | Bezprzewodowe zakłócacze sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy, 2 lata, 12 miesięcy, 3 lata, 1 rok |
| Używać | Motoryzacyjny, ręczny |
| Rozmiar | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kolor | czarny, biały |
| Waga | 65 KG |
|---|---|
| Wymiary | 720×490×240mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od lokalnej gęstości sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Waga | 65 KG |
| Wymiary | 720*490*240mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Wejście zasilania | AC 110-240V |
|---|---|
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar opakowania | 450×430×150 mm |
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 65 KG |
|---|---|
| Zużycie energii | 3000 W |
| Zasilanie | AC110-240V |
| Promień zakleszczenia | 50-800M (w zależności od środowiska) |
| Rozmiar anteny (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Wilgotność | < 90% |
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
|---|---|
| Źródło sygnału | DDS |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Zdalne sterowanie | Przewodowy włącznik/wyłącznik |
| Ochrona wzmacniacza mocy | Pełny ochraniacz VSWR |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zużycie energii | 400 Watt |
| Waga | 15 KG |