| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 100*58*13mm |
| Waga netto | 0,8 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Nazwa | wzmacniacz drona |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy GaN |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron, anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Częstotliwość robocza | 1500-2500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Zakres operacyjny | 2,4 ~ 2,5 GHz, 5,0 ~ 5,875 GHz |
|---|---|
| Moc wejściowa | 0 ~ 20 dBm |
| Moc wyjściowa | 2W (33dBm) |
| Zasilanie | 5V~16V/2A prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 428-438MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Nazwa | Moduły wzmacniaczy RF |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 700-6000 MHz |
| Pozapasmowy fałszywy | 9 kHz~1 GHz: ≤-36 dBm/30 kHz 1 GHz~12,75 GHz: ≤-30 dBm/30 kHz |
| napięcie robocze | DC+28V |
| Prąd roboczy | ≤1,8A |
| Nazwa | Wzmacniacz trójzakresowy |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Zysk systemu | 80 dB |
| Moc wyjściowa | 27dBm |
| Waga | 15 KG |