| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Impedancja | 50 Ω |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Moduł antyrobowy |
| Działający przepustowość | 700-2000MHz |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% ~ 95%, bez kondensacji |
| Flustuatio na strefie | ≤3,0 dB |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Moduł antyrobowy |
| Działający przepustowość | 2000 MHz |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% ~ 95%, bez kondensacji |
| Flustuatio na strefie | ≤3,0 dB |
| Nazwa | Moduł mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 1500-2500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Złącze prądu stałego | DW9 |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 300-1500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Złącze prądu stałego | DW9 |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 100-6000 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |