| Nazwa | Wzmacniacz RF o dużej mocy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Nazwa | Wzmacniacze szerokopasmowe |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 6500-7200 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |