| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 metrów kwadratowych |
| Pasma częstotliwości | 1800/2100/2600 MHz |
| Moc wyjściowa | 27dBm |
| Waga | 7 kg |
| Zakres operacyjny | 2,4 ~ 2,5 GHz, 5,0 ~ 5,875 GHz |
|---|---|
| Rysunek hałasu | typowo ≤3,5 dB |
| Moc wyjściowa | 2W (33dBm) |
| Zasilanie | 5V~16V/2A prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Obszar zagłuszania | 20-80 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 8kg |
| Wymiary | 300×200×150 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| moduły zakłócające | 6 |
| Zakres zagłuszania | 5-50 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Źródło zagłuszania | Technologia skanowania częstotliwości |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Impedancja | 50 Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 800-1500 mkw |
| Częstotliwość | 900MHz |
| Moc wyjściowa | 20dBm |
| Waga | 0,6 kg |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Wilgotność | < 90% |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Obszar pokrycia | 5000-8000 mkw |
|---|---|
| szybkość transmisji | 25MHz |
| Częstotliwość | 900MHz |
| Waga | 4 kg |
| Tryby pracy | ALC, AGC, MGC |