| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
|---|---|
| Wymiary | 720×490×240mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Wejście zasilania | AC 110-240V |
|---|---|
| Zasilanie | 165 W |
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar produktu | 440×410×120mm |
| Wilgotność | ≤85% wilgotności względnej |
| Ręczna kontrola wzmocnienia | Krok 31dB / 1dB |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Wymiary | 189 × 268 × 58 mm |
| Typ | Qua-band |
|---|---|
| Zasięg | 5000-8000 mkw |
| Osiągać | 80,0 dB |
| Rozmiar | 239 mm * 268 mm * 58 mm |
| Moc wyjściowa | 23dBm±2dBm |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 400-700 MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Liczba anten | 8 |
| Zakres zagłuszania | 500-1100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1135w |
| Promień zakleszczenia | 50-800M (w zależności od siły sygnału otoczenia) |
| Waga | 75 kg |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Typ | Qua-band |
|---|---|
| Zasięg | 800-1500 mkw |
| Osiągać | 75,0 dB |
| Rozmiar | 189 mm * 268 mm * 58 mm |
| Moc wyjściowa | 23dBm |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 5150-5350MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |